Poll-resultaat: wat doe je het liefst op een eerste date?

Stel je hebt leuk email of chatcontact gehad met iemand en je besluit elkaar te ontmoeten: wat doe je het liefst tijdens jullie eerste ontmoeting? Naar deze vraag waren wij benieuwd en we vroegen het onze leden. 1412 Leden reageerden.

Niet geheel onverwacht wil het overgrote gedeelte van de online daters (55%) bij een allereerste date zo vrijblijvend mogelijk een kennismakingsdrankje drinken. Zo houden ze het luchtig en kunnen ze snel weg als er toch geen klik blijkt te zijn. Zo’n 14 % durft best een romantisch diner aan en 13 % denkt dat een lekkere wandeling hen wel goed zou doen. 9 % van onze leden is behoorlijk actief en wil wel graag wat doen op de eerste date. We hebben niet gevraagd wat, maar het zal waarschijnlijk variëren van zeilen tot bowlen, van een dagje pretpark tot lekker swingen in een club. De kleinste groep, zo’n 8%, laat zich graag entertainen en wil liefst een bioscoopje pakken, naar het theater of een boeiende tentoonstelling bekijken.

Voor het bekijken van andere poll-resultaten kijk je hier.

eKudos Nu Jij

Post a comment